עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות

אין הרבה מה לספר... עוד בלוג רגיל של ילדה שמתמודדת עם הצרות שלה ועושה דרמה מכל דבר קטן.
אם החלטתם לפנות מזמנכם כדי לקרוא מה שיש פה, אני לא אעצור אתכם.
מעריצה של דמי לובאטו... ממליצה לשמוע את השירים שלה כשקשה.
אימייל לאלה שלא מתייאשים ממני: staying.alive184@gmail.com
חברים
שיפוצניקיתsee from the heartThe Cheshire CatMeshiemmaBlack angel
דון
נושאים
Demi Lovato

Skyscraper
Warrior
Shouldn't Come Back
In Case
Nightingale
You'll Be Sorry
Two Pieces
My Love Is Like a Star
I Hate You, Don't Leave Me
For The Love of a Daughter
Believe In Me
Fix a Heart
Stone Cold
Don't Forget
Before I die
•  להתנשק מתחת למים
•  להתנשק בגשם
•  להרוג מחבל
•  לגרום למישהו להפסיק לחתוך
•  לשיר על במת האקס פקטור
•  להוציא שיר
•  לעלות על האנקונדה בלונה פארק
•  לצאת לשיט בים לבד
•  לטוס לאיי גלפגוס
•  לטייל ביערות הגשם באלסקה
•  להשתתף בהצגה/סרט
•  להציל כלב טובע

איך שגלגל מסתובב לו...

16/12/2015 17:45
Empty Girl
אהבה, סיבוכים
אני חייבת את עזרתכם. אבל ממש.
לפני שאני אספר לכם מה קרה, אתם חייבים קצת רקע...

לפני 4 שנים, כשהייתי בכיתה ה', הייתי ממש דלוקה על מישהו בכיתה ו' (נקרא לו א') אבל ממש דלוקה. הייתי עוקבת אחריו בהפסקות (לא בצורה שאפשר לראות) ומפנטזת בשיעורים. כן, זה הגיע לרמה כזאת. יום אחד שלחתי לו הודעה בוובטופ (מערכת לימודית). הוא ענה לי, וככה התחילו חודשים של התכתבויות והכרת השני דרך המקלדת. אחרי חודשיים וחצי בערך, הצעתי לו חברות. ביקשתי ממנו שלא יספר, פחדתי ממה שאחרים יגידו, אבל הוא בכל זאת סיפר. במשך יותר משלושה חודשים התמודדתי עם ילדים מהכיתה שלו שצחקו רק מהמחשבה שמישהו דלוק על א'. הרגשתי ממש אבודה ופגועה, היה לי קשה להתמודד איתם. רק בעזרת חברות הצלחתי לעבור את זה. הוא שבר לי את הלב. כשהוא עזב את הבית ספר היסודי ועבר לחטיבה, חשבתי שעכשיו אף אחד לא יציק לי, אבל עדיין היו כמה הערות. עד היום אני מפחדת להסתובב ליד הטטניקים, מישהו מהם עלול לזהות אותי ולצעוק שאני זאת שהציעה חברות לא' בכיתה ה', ואז הכל יתחיל מחדש.

לפני חודש בערך, הצטרפתי לקבוצת "פרחי רפואה" בבית הספר שלי: קבוצה של ילדים שלומדים רפואה, אבל ברמה קצת יותר גבוהה משיעורי המדעים הרגילים. הגעתי למעבדה בה לומדים, פגשתי חברות שלי מהשכבה, הדברים הרגילים.... ואז הוא הגיע. בהתחלה סתם חשבתי שהוא היה שם ללוות את חברים שלו כי זאת הייתה קבוצה משותפת של ח' וט', אבל כשהוא נכנס עם כולם, הבנתי שהוא חלק מזה. התרגשתי קצת, כי אני מניחה שאני עדיין מרגישה קצת משהו כלפיו, אבל נלחצתי. מה אם הכל יחזור? למזלי, לא נדמה לי שהוא זכר, הוא לא הראה כל סימן שאכפת לו ממני. 
הכל היה בסדר למשך כמה שבועות, עד.... לפני יומיים. 
קיבלתי הודעה ממספר לא מזוהה. פתחתי אותה. בהודעה היה כתוב "את זוכרת אותי?". הסתכלתי בתמונת פרופיל, והבטן שלי התהפכה, זה היה הוא. פאקינג הוא!!!
מיד אחריה הגיעה עוד הודעה: "אני מצטער על מה שהיה אז." 
כתבתי לו חזרה, וככה התחלנו לסמס אחד לשנייה. אני לא אפרט לכם מה כתבנו, כי זה באמת ארוך. הקטע המסובך הגיע כשהוא הציע שניפגש. לא בדיוק הבנתי מה הוא רוצה להשיג, אבל זרמתי. קבענו בגינה ציבורית, אבל בערך שעה לפני הוא ביקש שאני אבוא אליו כי אף אחד לא בבית ומסר לי את הכתובת. נלחצתי כשהוא אמר לי שאני אבוא אליו, מה אם הוא סתם מנסה לנצל אותי? למרות המחשבות, החלטתי ללכת אליו. 
אתם בטח חושבים שאני מטומטמת, ואולי אני באמת מטומטמת, אבל הלכתי אליו. במקרה הכי גרוע, הייתי מרביצה לו ותוקפת אותו חזרה. בשביל מה אבא שלי לימד אותי להילחם אם לא בשביל להדוף חלאות? 
בסופו של דבר, הכל הלך סבבה. בהתחלה הייתה מבוכה של בערך רבע שעה שאף אחד לא ידע מה לומר, אבל לאט לאט התחלנו לדבר ולצחוק על כל מיני דברים. הכל הרגיש נורמלי, כאילו תמיד היינו חברים טובים. 
החלק היותר מסובך היה אחרי שהלכתי, החלק המסובך היה כשהוא אמר לי שהוא מחבב אותי ורוצה שאני אתן לו עוד צ'אנס. 
פה אני צריכה את עזרתכם.
הוא סיפר לי הרבה, הוא סיפר לי כמה שהוא חסר ביטחון, ואיך שכל פעם שהוא ניסה להתקרב לבנות הן דחו אותו. כאב לי לקרוא את הדברים האלה שהוא כתב לי, מהסיבה הפשוטה: זה פשוט מתאר אותי. 
בינתיים כתבתי לו שאני לא רוצה חבר, לא משנה אם זה הוא או מישהו אחר, אבל אני לא יודעת עוד כמה זמן אני אצליח למשוך אותו.
אני לא יודעת מה לעשות. אני יודעת שאם אני אסרב לו אני אפגע בו, ואני פשוט לא מסוגלת. מצד שני, הוא פגע בי, וממש חזק.  מאיפה אני יודעת שהוא לא יפגע בי שוב? 
זה הולך להישמע שטחי ברמות, אבל אני גם מפחדת ממה שאנשים אחרים יגידו. אני יודעת שהוא חנון, אבל ממש חנון, למרות שזה הסגנון שלי. 
אני פאקינג לא יודעת מה לעשות!!!!! אני כל יום רק מחכה להודעה חדשה ממנו, אבל בו זמנית חרדה ממנה.  אם אני אסכים, אנשים עלולים לצחוק עלי, ואפילו חברות שלי יגידו שאני מפגרת. 
אני זוכרת כמה כיף היה לי אצלו, איך שצחקנו, ממש כמו חברים טובים. אולי זה מה שאני רוצה? שרק נהיה חברים טובים? מכיתה ה' אני רוצה שנהיה יחד... מה קרה? 
ויש עוד עניין (נקרא לו י')... אני לא יודעת אם הוא מחבב אותי, או אם אני מחבבת אותו... כולם מצפים מאיתנו שנהיה יחד, ואני יודעת שאם הוא יציע לי חברות אני אסכים.
אני לא רוצה לפגוע בא', אני פשוט לא מסוגלת. אני לא מסוגלת לפגוע במישהו, לא מסוגלת לחיות עם המחשבה שגרמתי למישהו להרגיש רע... אני כל הזמן אומרת לאנשים שיחשבו פעמיים לפני שהם אומרים או עושים משהו, כי מהדברים הקטנים מתפתחים הדברים הגדולים, שכולם חוששים מפניהם.
אני לא רוצה לפגוע בעצמי, לא רוצה שיצחקו עלי, אבל אני לא רוצה לפגוע בא' או בי'.... למה הכל כל כך מסובך?!!
בבקשה תעזרו לי. 

Emmeline
Companion
16/12/2015 18:48
לא הייתי ממליצה לך לעשות משהו לפי חיצוניות, אבל מה שכן, עם מה שעבר עליכם, לא בטוח שזה רעיון טוב. זה יכול להוביל להרבה דברים, ולפני שאת מתחשבת בעובדה שזה יפגע בו, תזכרי שגם את פה. וגם אם תסכימי, לשקר בכל צורה שהיא יפגע בו יותר. אין תשובה חד משמעית לתת לך, תחשבי על זה טוב.
Emmeline
17/12/2015 23:02
אם תעשי צעד עם "א'" מתוך רחמנות, שלא הולך לו עם בנות, שהוא חסר ביטחון - או אולי מתוך הזדהות, או אפילו מתוך רגש אמיתי שיש לך כלפיו, סבבה. אל תהססי.
את טוענת שיש איזה אחד שקוראים לו "י'", והחברה די משפיעה על מערכת היחסים שלכם. מתסכל, אבל הם לא באמת קובעים מה את מרגישה ומה הוא מרגיש. אם את רוצה להתנסות, את חייבת לבחור. תבחרי באחד, השני ייפגע. לא תבחרי בכלל, כנראה ששניהם יפגעו, איכשהו. תעשי את השיקולים שלך, ואת האמת?
אל תיקחי ברצינות, את תיפגעי עוד הרבה פעמים והעיקר שתיצברי ניסיון עכשיו, שלא תופתעי אחר כך איזה חארות יש שם בחוץ. מה שהכי נכון לך, והכי *לך* בא. אל תתני לאנשים אחרים להכתיב מה לעשות, אולי בגלל שהוא "חנון", וכולם חושבים שלכם יש קטע - סבבה. הרבה פעמים חישבנתי לכולם מה אני עושה, אבל בסוף התחלתי להבין שלא משנה איזה סטריאוטיפ מקבלים עלי, לא באמת אכפת לי ואני אתמודד עם זה, כי אני יודעת מי אני. קחי את כל זה כנקודה למחשבה, בסוף אף אחד לא מחליט בשבילך, את מחליטה בשביל עצמך.
ניסיתי כמה שיותר לעזור! שיהיה לך בהצלחה ♥
כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה:

קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
ארכיון
פיות

אני רואה כל אחד מכם כפיות, לא משנה באיזה מצב,
עצובות, שמחות, מתמודדות, חזקות, שבורות.
יום אחד אתם תצמיחו את הכנפיים שלכם ותעופו הלאה למקום שאליו הלב נושא אתכם, הלב יורה לכם את הדרך,
ופתאום כל מי שהציק לכם יסתכל על הכנפיים שלכם בקנאה ויתחרט על מה שהוא עשה לכם, ויתהה למה לו אין כנפיים כאלה, אולי כי הכנפיים מגיעות לאנשים טובים וחזקים באמת, ולא לאלה שמתנהגים מגעיל.
הכנפיים שלכם יתחילו כמו צחוק מאולץ כשעצובים, בהתחלה הוא כואב ואז יוצא ופתאום אתה מחייך ושמח, הסביבה שמחה, אתה מרגיש בעננים,
ואני מאמינה שכל הפיות כאן ימריאו יותר גבוה מהעננים בעזרת הכנפיים המיוחדות של כל אחד.
אני עוד לא התגברתי על כל הקשיים שלי, אני מייחלת לעצמי שאצמיח כנפיים בזמן הקרוב, יום אחד... כנפיים כחולות שיקחו אותי רחוק מכל הקשיים של הגמילה, שסוף סוף אוכל להיות בן אדם נורמלי שכל הכלים לחיים כבר מובנים לו בראש, ולא היה צריך ללכת לעבוד עליהם מגיל קטן.
אם אני עשיתי את זה, כולכם תעשו את זה,
אני מאמינה בכם, אנחנו נצמיח כנפיים יחד ונעוף למקום טוב יותר.
שדים

בפינה השמאלית העליונה יש את דיכאון, היא מבודדת אותך מהאנושיות ואומרת לך שאת חסרת ערך וגורמת לך להרגיש כזאת.
לידה יש את אנורקסיה, רזה ורעה. היא עשויה מעצמות ואומרת לך לא לאכול.
במקרר יש את בולימיה, היא גורמת לך להרגיש בחילה וגועל מכל מה שאת אוכלת.
למטה יש את אובדנית, היא הופכת לכדורים כדי לסיים את הכאב שלך, אם זה לקצת זמן או לנצח.
ולידך בשולחן יש את פגיעה עצמית, כל הזמן לוחשת לך ״תחתכי, תישברי״ ואומרת לך שזה בסדר גם אם את חותכת עמוק יותר. היא מענה אותך ברוע עד שהכאב נעלם.
ובאמצע, את היחידה עם עיניים אנושיות, מוקפת על ידי כל השדים שלך.